26.08.2016

Питання та відповіді

На території університету є медпункт, який працює з 9:00 до 18:00.

Набір на військову кафедру відбувається для студентів починаючи з 2 курсу (денної та заочної форми навчання, чоловічої та жіночої статі) у другому семестрі. Форма навчання – платна, тривалість навчання – 2 роки. База навчання – Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне. З питань набору на навчання  звертатися у відділ кадрів університету, відповідальна особа –  Махлай Руслана Василівна, начальник відділу кадрів, моб. +380677317940, e-mail: ruslana.makhlai@oa.edu.ua.

Довідки щодо навчання в університеті видають у деканатах.

Реєстраційний та військовий облік студентів здійснює підрозділ реєстрації та ведення військового обліку відділу кадрів університету.

Відповідальна особа – Войцехівська Валентина Іванівна, інженер з військово-мобілізаційної роботи, моб. +380678951109, e-mail: valentyna.voitsekhivska@oa.edu.ua.

Студентський квиток – це документ із персональними даними про студента. Отримують усі студенти. Студентський квиток – офіційний документ, що підтверджує особу власника; надає 50% знижку на проїзд у державному громадському транспорті, наукових бібліотеках, музеях, кінотеатрах, розважальних центрах тощо та надає можливість користуватися бібліотечними фондами й іншими ресурсами та послугами університету.
З 2020 року електронна версія студентського квитка знаходиться у додатку державних послуг онлайн “Дія” і має таку саму юридичну силу, що й пластикова.

1. Реєстрацію особи в гуртожитку здійснює фахівець відділу кадрів з питань реєстрації, інженер з військово-мобілізаційної роботи.

2. Для того, щоб поселитись в гуртожиток і зареєструвати місце проживання потрібно мати ордер на поселення, а також отримати відповідні документи в військкоматі (для хлопців) та в ЦНАП.

3. Для відмітки в ордері для осіб чоловічої статі потрібно знятися з військового обліку за попереднім місцем реєстрації та отримати оригінал приписного посвідчення. Також потрібно мати ІD-картку з довідкою про реєстрацію, або витягом з єдиного державного реєстру (оригінали). Для осіб жіночої статі потрібно мати ІD-картку, довідку про реєстрацію або витяг з єдиного державного реєстру (оригінали).

4. Після цього у фахівця відділу кадрів з питань реєстрації студенти заповнюють картку реєстрації особи, особи чоловічої статі отримують довідку в військкомат, яку потрібно підписати у зазначених в тексті довідки посадових осіб і завірити печаткою закладу.

5. З довідкою в військкомат та карткою реєстрації, оригіналом та копією приписного посвідчення, двома конвертами з марками особи чоловічої статі звертаються у військкомат та стають на військовий облік за місцем реєстрації. Після цього звертаються в Острозький ЦНАП для реєстрації. Потім отримують відмітку в ордері.

6. Особи жіночої статі заповнюють картку реєстрації особи і з оригіналами документів (довідка про реєстрацію або витяг з єдиного державного реєстру) звертаються в Острозький ЦНАП для перереєстрації. Після цього отримують відмітку в ордері.

Проплата за послуги Острозького ЦНАПу (13,60 грн) здійснюється в Приватбанку, Ощадбанку або через термінал. Необхідно мати при собі роздруковану квитанцію.

 Вхід до гуртожитку дозволяється для студентів цього гуртожитку до 24:00 години вільно, а з 24:00 до 6:00 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення.

 Адміністрація цілодобово забезпечує безперешкодний вхід у гуртожиток. При цьому студенти, які приходять в період із 24:00 до 6:00, зобов’язані попередньо повідомити про це вахтера й указати на причину, про що вахтер робить відповідний запис у журналі. Студенти, які в період із 24:00 до 6:00 доїжджають з інших населених пунктів, не зобов’язані попередньо повідомляти про те, що вони прибудуть у гуртожиток після 24:00, але вони можуть у телефонному режимі повідомити чергового вахтера про орієнтовний час прибуття.

Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 8:00 до 23:00. При вході до гуртожитку, відвідувач показує черговому вахтеру документ, що засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача й провести відвідувача коли він виходитиме з гуртожитку.

Вартість місця проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг, що надають студентам (розраховують відповідно до законодавства, тарифів, порядку розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла). Оплату за житло та надані послуги здійснюють згідно з договором на проживання в гуртожитку 1 раз на рік.