26.08.2016

Питання та відповіді

На території університету є медпункт, який працює з 9:00 до 18:00.
Завмедпункту – фельдшер Дзюбук Дем’ян Ігорович.

Набір на військову кафедру відбувається для усіх студентів віком до 35 років у другому семестрі. Форма навчання – платна. Навчатися можуть і хлопці, і дівчата. База навчання – м. Рівне. Тривалість – 2 роки. З питаннями навчання звертатися у Відділ кадрів. Керівник відділу кадрів – Махлай Руслана Василівна.

Довідки щодо навчання в університеті видають у деканатах.

Реєстраційний та військовий облік студентів здійснює паспортний відділ університету. Керівник паспортного відділу – Войцехівська Валентина Іванівна.

Студентський квиток – це документ із персональними даними про студента. Отримують усі студенти. Студентський квиток – офіційний документ, що підтверджує особу власника; надає знижку 50% на проїзд у державному громадському транспорті; дає можливість користуватися бібліотечними фондами й іншими ресурсами університету.

Студентів поселяють у гуртожиток почергово згідно зі списками, які формують у деканатах відповідно до дати надходження заяв.

Заяву про потребу в гуртожитку, написану на ім’я декана факультету, необхідно подати заступникові декана з навчально-виховної роботи.

Вхід до гуртожитку дозволяється на підставі перепусток для студентів цього гуртожитку до 24:00 години вільно, а з 24:00 до 6:00 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення.

 

Адміністрація цілодобово забезпечує безперешкодний вхід у гуртожиток. При цьому студенти, які приходять в період із 24:00 до 6:00, зобов’язані попередньо повідомити про це вахтера й указати на причину, про що вахтер робить відповідний запис у журналі. Студенти, які в період із 24:00 до 6:00 доїжджають з інших населених пунктів, не зобов’язані попередньо повідомляти про те, що вони прибудуть у гуртожиток після 24:00, але вони можуть у телефонному режимі повідомити чергового вахтера про орієнтовний час прибуття.
Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 8:00 до 23:00. При вході до гуртожитку, відвідувач показує черговому вахтеру документ, що засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача, залишити перепустку черговому й провести відвідувача коли він виходитиме з гуртожитку.

 

Вартість місця проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг, що надають студентам (розраховують відповідно до законодавства, тарифів, порядку розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла). Оплату за житло та надані послуги здійснюють згідно з договором на проживання в гуртожитку, але не менше ніж за місяць уперед.

Scroll Up