Питання та відповіді

Які робочі години медпункту?

На території університету є медпункт, який працює з 9:00 до 18:00.

Як навчатись на військовій кафедрі?

Набір на військову кафедру відбувається для студентів починаючи з 2 курсу (денної та заочної форми навчання, чоловічої та жіночої статі) у другому семестрі. Форма навчання – платна, тривалість навчання – 2 роки. База навчання – Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне. З питань набору на навчання  звертатися у відділ кадрів університету, відповідальна особа –  Махлай Руслана Василівна, начальник відділу кадрів, моб. +380677317940, e-mail: ruslana.makhlai@oa.edu.ua.

Де взяти довідку з місця навчання?

Довідки щодо навчання в університеті видають у деканатах.

Як стати на облік в Острозі?

Реєстраційний та військовий облік студентів здійснює підрозділ реєстрації та ведення військового обліку відділу кадрів університету.

Відповідальна особа – Войцехівська Валентина Іванівна, інженер з військово-мобілізаційної роботи, моб. +380678951109, e-mail: valentyna.voitsekhivska@oa.edu.ua.

Чому варто мати студентський квиток?

Студентський квиток – це документ із персональними даними про студента. Отримують усі студенти. Студентський квиток – офіційний документ, що підтверджує особу власника; надає 50% знижку на проїзд у державному громадському транспорті, наукових бібліотеках, музеях, кінотеатрах, розважальних центрах тощо та надає можливість користуватися бібліотечними фондами й іншими ресурсами та послугами університету.
З 2020 року електронна версія студентського квитка знаходиться у додатку державних послуг онлайн “Дія” і має таку саму юридичну силу, що й пластикова.

Які правила проживання в гуртожитку?

Вхід до гуртожитку дозволяється для студентів цього гуртожитку до 24:00 години вільно, а з 24:00 до 6:00 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення.

Адміністрація цілодобово забезпечує безперешкодний вхід у гуртожиток. При цьому студенти, які приходять в період із 24:00 до 6:00, зобов’язані попередньо повідомити про це вахтера й указати на причину, про що вахтер робить відповідний запис у журналі. Студенти, які в період із 24:00 до 6:00 доїжджають з інших населених пунктів, не зобов’язані попередньо повідомляти про те, що вони прибудуть у гуртожиток після 24:00, але вони можуть у телефонному режимі повідомити чергового вахтера про орієнтовний час прибуття.

Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 8:00 до 23:00. При вході до гуртожитку, відвідувач показує черговому вахтеру документ, що засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача й провести відвідувача коли він виходитиме з гуртожитку.

Вартість місця проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг, що надають студентам (розраховують відповідно до законодавства, тарифів, порядку розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла). Оплату за житло та надані послуги здійснюють згідно з договором на проживання в гуртожитку 1 раз на рік.